מדריך למציאת קבלן איטום באיזור המרכז

מדריך למציאת קבלן איטום באיזור המרכז

אנשים המתגוררים בקומות עליונות וכן אלו שהינם בעלי בתים פרטיים איטום גג הבית הוא נושא חשוב ואף כאוב כאשר מגיע החורף מגיעים איתו גם החששות מפני דליפות ורטיבות בייחוד שמדובר בבתים או בניינים ישנים.

באיזור המרכז ישנם הרבה בעלי מקצוע והרבה קבלני איטום המבצעים עבודות איטום גגות ככל הנראה יותר מבאיזורים אחרים בארץ וזאת כמו בכל בדר עניים של היצע וביקוש כדי למצוא קבלן איטום מקצועי  שמבצע איטום גגות באיזור המרכז על מנת  שהחורף יעבור בשלוםעם גג  יבש ללא נזילות ודליפות יש צורך לבדוק כמה דברים חשובים:

בעל מקצוע מוסמך

הדבר הראשון שצריך לבדוק כאשר מחפשים קבלן איטום הוא הסמכה מטעם משרד העבודה כאשר ישנה הסמכה שכזו הדבר מראה כי הקבלן עבר הכשרה מקצועית לאיטום הגג. זהו שלב ראשון בסינון קבלני האיטום השונים ובכך ניתן למנוע קבלת קבלני איטום "חאפרים" למיניהם.

המלצות ותכנית עבודהאיטום גגות באמצעות יריעות

שלב שני בבדיקת המקצועיות של קבלן האיטום הוא קבלת המלצות על עבודות קודמות שנעשו על ידו ניתן לקבל המלצות מלקוחות שכבר עשו עבודות איטום על ידו וכן לחפש באינטרנט עבור המלצות חיוביות. בנוסף כאשר מגיע הקבלן על מנת להגיש הצעת מחיר חשוב לבדוק מה תכנית העבודה של הקבלן כך ניתן לקלבל התרשמות מהמקצועיות של קבלן האיטום.

 

אחריות

אחריות לעבודות איטום זהו דבר מקובל מאוד כאשר מבצעים איטום לגג. כל קבלן איטום אמור לתת אחריות על העבודה שלו לאורך זמן מסוים תלוי בסוג האיטום שביצעת. יש לשים לב לכל הפרטים הקטנים באחריות על מה ניתנת האחריות ועל מה לא ותוך כמה זמן מגיע הקבלן על מנת לבצע את האחריות שלו במקקה הצורך.

חומרי גלם

חשוב לבדוק את חומרי הגלם אשר משתמש בהם הקבלן איטום שימוש בחומרים שאינם מוכרים או זולים עלול לגרום לביצוע גרוע של עבודת האיטום חשיבות רבה יש לטיב חומרי הגלם שאיתו מביא הקבלן.

מחיר

בכל ענף ניתן למצוא פערי מחירים בין קבלנים שונים כאשר מעוניינים לבצע איטום לגג יש לערוך סקר שוק והשוואת מחירים כמו בכל מוצר שרוצים לרכוש לאחר שעושים השוואת מחירים ובוחנים את כל הפרמטרים השונים שהבאנו לעיל ניתן לבחור קבלן עבודות איטום שיוכל לבצע את העבודה בדיוק המרבי ובמקצועיות רבה.

על מנת למצוא קבלן איטום  מקצועי ומוסמך באיזור מגורכם תוכלו לבקר באתר גגותאיטום.com ולהתרשם משלל ההצעות ומסוגי האיטום המודרנים השונים הנמצאים בשימוש בארץ ובעולם.