המדריך המלא להשכרת סוכת אבלים

המדריך המלא להשכרת סוכת אבלים

בס"ד

אבל הוא אחד הדברים הקשים שעלינו להתמודד איתם במהלך החיים פטירה של קרוב משפחה הינה אירוע קשה עבור כל המשפחה בייחוד עבור האבלים הדת היהודית יש כמ פעולות שעלינו לעשות באבלות ומחייבת אותנו להתאבל במשך שבעה ימים וזהו למעשה ה"שבעה" במשך השבעה מגיעים להשתתף בצערם של המפחה אורחים רבים ולנחם אותם ולקחת חלק בצערם הרב על פטירת יקירם על מנת להקל ולו במעט את הצער הגדול שיש למשפחה על אובדן יקירם. קיום השבעה דורש הרבה הכנה ומקום על מנת לקבל את כל המנחמים והיות ולא תמיד יש מקום לכל האבלים לשבת שבעה או לקבל את כל המנחמים הפתרון שכבר ידוע ומקובל עבור הרבה כיום הוא השכרת סוכת אבלים.

משמעות הדבר של השכרת סוכת אבלים הינה הקלה מועטת בתוך כל הצער הגדול הזה אך כאשר רוצים לבוא ולהשכיר סוכת אבלים אנו מגלים כי זה כל כך פשוט כל הנושא של השכרת סוכת אבלים היות וישנם מגוון חברות המתעסקות בענף של השכרת סוכת אבלים וכן ישנם כאלו המנצלים את הרגעים הקשים של המשפחה ואת חוסר תשומת הלב עקב האבל לטובתם האישית ולמטרת רווח על חשבון האבלים.

אוהל לאבלות

מה עלינו לדעת לפני שפונים לחברה להשכרת סוכת אבלים?

ראשית כל עלינו לבדוק את אמינות החברה שמשכירה לנו את סוכת האבלים אמינות פירושה עמידה בזמנים שירות טוב ומהיר ברוב המקרים אין הודעה מוקדמת על פטירת קרוב משפחה וכל העניין של השכרת סוכת אבלים צריך להיעשות במהירות המירבית לפעמיים ישנם רק כמה שעות מועטות כדי לסגור עסקה עם חברת השכרת אוהלים וכדי להקים את האוהל ואת כל המשתמע מסביב. כדי לבדוק את אמינות החברה ניתן לקבל המלצות מקרובים או מכרים שכבר ניסו בעבר את שירותיה של החברה. או לחפש באינטרנט אחר המלצות לחברת השכרת סוכת אוהלים טובה.

שנית עלינו לחשב היטב איזה גודל סוכת אבלים אנו צריכים לפעמים אין צורך ממשי בסוכה גדולה היות ואין כל כך הרבה משתתפים בתוך השבעה לכן כדאי לחשב היטב לפני שמזמינים כדי לחסוך בהוצאות של השכרת סוכה גדולה מדי שאינה תואמת את צרכי המשפחה.

סוכות לאבלים

בנוסף עלינו לקחת בחשבון האם ברשותנו את כל הציוד הנלווה הנצרך במהלך השבעה החל מכיסאות ושולחנות מזרונים מיחם למים חמים ועוד אם יש ברשתונו את כל זה ניתן לחסוך בהוצאות ולזמין רק סוכת אבלים בלבד. אך אם אין ברשותנו את כל הציוד הנלווה נצטרך לבחור חברת השכרה של סוכות אבלים המשכירה בנוסף גם את הציוד הנלווה לפעמים יותר כדאי להשכיר את סוכת האבלים יחד עם כל הציוד מאשר להתרוצץ ממקום למקום על מנת להשיג מזרנים או מיחם או כסאות עבור האבלים והמנחמים.

עוד דבר שעלינו לבדוק האם ברצוננו להוסיף לציוד גם אביזרים שישמשו אותנו למזג האויר לדוגמא אם בחורף נצטרך השכרת פטריות חימום או כל סוג  של מכשירי חימום אחרים או קירור בקיץ השכרת מזגנים ניידים או מאווררים גדולים לצינון החום.

כדאי ומומלץ לבחון ובלדוק היטב לפני שמזמינים סוכת אבלים ולא להזמין מתוך לחץ של זמן או כל דבר אחר דברים שבכלל אינם צריכים. כמו כן כדאי לבדוק תמונות של הסוכות שאנו מקבלים עוד לפני שמזמינים ולא להסתמך על שיחת הטלפון שלכם עם החברה עצמה.

צפו בגלרית סוכות לאבלים באתר RentalSpot >>>